Wiceprezes Zarządu

Maciej Wielkopolan

Twórca i współzałożyciel BWExperts.

Twórca, współwłaściciel i wieloletni Prezes Zarządu Teleperformance Polska, krajowego oddziału największej na świecie firmy outsourcingu Contact Center. Korzystając z doświadczeń korporacji, adaptował je twórczo do potrzeb i warunków rynku polskiego. Zrealizował kilkaset projektów, zarówno o charakterze międzynarodowym, jak i lokalnym. Doświadczenia zdobyte w Polsce i za granicą pozwalają mu na pełne zrozumienie specyfiki firm o korporacyjnej kulturze organizacji i ich potrzeb w zakresie zarządzania. Przed rozpoczęciem pracy w Teleperformance Polska, wprowadzał na rynek polski płatną telewizję Canal+, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego, jednej ze spółek grupy C+ Polska.

Wieloletni członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Marketingu (d. Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego). W latach 2010 – 2016 Prezes Stowarzyszenia.

Absolwent Ecole Superieure de Commerce et de Managemant (ESA3) - Paryż, Francja.

Absolwent wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.

Stypendysta rządu francuskiego w Ecole Nationale Superieure des Telecommunications w Paryżu.
Doktorant Ecole Pratique des Hautes Etudes - Paryż, Francja. 

BW Experts

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa biznesowego w obszarze relacji z konsumentami, które prowadzone są za pomocą kanałów zdalnych (telefon, mail, chat, sms). Na swoim koncie posiada wiele projektów związanych zarówno z tworzeniem, optymalizacją i poprawą jakości obsługi klienta, jak i sprzedażą na odległość. Wszystkie rozwiązania wdrażane przez BW Experts budowane są o doświadczenia zdobyte w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. 

© Copyright 2018 BW Experts - Wszystkie prawa zastrzeżone.