Prezes Zarządu

Jacek Barankiewicz

Twórca i współzałożyciel BWExperts. Od blisko 30 lat zajmuje się telemarketingiem i przedsięwzięciami z obszaru obsługi klienta.

Założyciel i od 1995r. Prezes Zarządu Firmy Kontakt Telemarketing pierwszego w Polsce centrum zewnętrznych usług Contact Center. W latach 2000-2008 firma działała w ramach niemieckiej Grupy Axel Springer AG. Kierując firmą, zrealizował ponad sto różnych projektów z zakresu obsługi klienta, telesprzedaży, marketingu mobilnego, procesów typu back office i innych. W ramach Saski Business Consulting zrealizował kilka dużych projektów doradczych dla firm polskich, niemieckich, ukraińskich i belgijskich.

Od 2002 Członek Zarządu i Wiceprezes Zarządu Polskie Stowarzyszenia Marketingu (dawne Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego), odpowiedzialny za strategię rozwoju Stowarzyszenia i kontakty międzynarodowe. Reprezentuje Stowarzyszenie w Europejskiej Federacji Organizacji Marketingu Bezpośredniego i Interaktywnego FEDMA, Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych LEWIATAN oraz Europejskiej Konfederacji Organizacji Contact Center (ECCCO). Przewodniczący grupy roboczej Marketing i Konsument w Business Europe, europejskim stowarzyszeniu organizacji pracodawców.

Wykładowca na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Od wielu lat aktywnie uczestniczy w pracach nad prawem o ochronie danych osobowych, na poziomie krajowym i europejskim.

Absolwent Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego i Kursu Strategii Marketingowych ESMT (Niemcy). 

BW Experts

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa biznesowego w obszarze relacji z konsumentami, które prowadzone są za pomocą kanałów zdalnych (telefon, mail, chat, sms). Na swoim koncie posiada wiele projektów związanych zarówno z tworzeniem, optymalizacją i poprawą jakości obsługi klienta, jak i sprzedażą na odległość. Wszystkie rozwiązania wdrażane przez BW Experts budowane są o doświadczenia zdobyte w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. 

© Copyright 2018 BW Experts - Wszystkie prawa zastrzeżone.